top of page

E-komercija.

Reprise Media dirbantys specialistai yra sukaupę išskirtinę patirtį dirbant su įvairiausiais e-komercijos prekės ženklais – nuo mažų specializuotų e-parduotuvių iki pasaulinėje rinkoje įsitvirtinusių startuolių ir net didžiausių Baltijos šalyse veikiančių

e-komercijos gigantų.

Biurai, kuriuose dirba e-komercijos specialistai.

Savo klientams teikiame kokybiškas paslaugas, užtikrinančias tvarų
e-komercijos augimą
.

Vienos didžiausių pasaulyje duomenų bendrovių ,,Kantar“ Atlas atliktas tyrimas rodo itin didelį e.komercijos populiarumą: net 9 iš 10 interneto vartotojų perka internetu. Analizuojant Lietuvos duomenis, šiuo metu reguliarių e. pirkėjų (kurie perka internetu bent kartą per savaitę) yra apie 58%.

 

Kadangi prekyba internetu ir toliau sėkmingai plečiasi, daugelis internetinių parduotuvių susiduria su didele konkurencija, kuri apsunkina galimybę prekės ženklams būti pastebėtiems. Jei norite, kad jūsų verslas būtų geriau matomas internete, turite turėti tvirtą elektroninės prekybos rinkodaros strategiją. Mūsų specialistai pasitelkia pažangiausius įrankius, žinias ir kūrybiškumą, kad pritaikytų svetaines, programėles ir reklamą lankytojų srautų pritraukimui ir konversijų optimizavimui.

Mūsų teikiamos e-komercijos paslaugos:

Skaitmeninių kanalų parinkimas ir reklamos internete valdymas

Dirbame su įvairiais skaitmeniniais kanalais, tokiais kaip naujienų portalai, Google paieška, elektroninis paštas bei socialiniai tinklai (Meta, TikTok, Snapchat ir t.t.). Naudojame e.komercijos platformas RTB House ir Criteo, kurios padeda taikyti tinkamiausius sprendimus skaitmeninėje erdvėje.

Taip pat taikome dinaminės pakartotinės rinkodaros kampanijas (retargeting), kurios padeda sugrąžinti potencialius klientus, kurie paliko svetainę neįvykdę jums norimo veiksmo. Visa tai darome tam, kad skirtingų nišų verslų reklaminiai skelbimai būtų nukreipti ten, kur dažniausiai lankosi jų tikslinė auditorija. Remdamiesi specifiniais kiekvieno verslo rinkodaros tikslais kuriame strategijas, kurios padeda išnaudoti kiekvieno kanalo stipriąsias puses kliento naudai.

E-komercijos modeliai.

01

B2C – verslas vartotojui

Tai yra populiariausias modelis, kai įmonės produktai/ paslaugos yra tiesiogiai perduodami vartotojui, įsigijusiam prekę asmeniniam naudojimui. B2C modelis yra orientuotas į vartotojų poreikių ir jo norų tenkinimą.

02

B2B – verslas verslui

Tai reiškia, kad įmonė parduoda savo produktus/ paslaugas kitai įmonei. Geriausiai žinomas pavyzdys – Amazon, kuris suteikia įmonėms prieigą prie įvairių produktų ir tiekėjų. Naudodamos tokias funkcijas kaip Amazon Business, įmonės gali supaprastinti pirkimo procesą. Tad B2C modelis yra orientuotas į pagalbą įmonėms bei verslo problemų sprendimą.

03

C2B – vartotojas verslui

Šis modelis reiškia, kad individualus asmuo parduoda paslaugas ar produktus įmonei. Čia galima paminėti laisvai samdomus darbuotojus, tokius kaip rašytojai, fotografai ar nuomonės formuotojai. Šis modelis yra orientuotas į pagalbą įmonėms, kadangi tai leidžia greitai ir efektyviai pasinaudoti individualių asmenų pasiūlymais taupant laiką ir resursus.

04

C2C – vartotojas vartotojui

Šis modelis apima individualius vartotojus, kurie parduoda produktą/ paslaugą kitam vartotojui, neįtraukdami tarpininkų. Pavyzdžiui, tokie pardavimai vyksta per gerai žinomas platformas Vinted arba Facebook Marketplace. Šis modelis yra orientuotas į naudą vartotojui, kadangi tai leidžia parduoti ar nusipirkti įvairių prekių ir paslaugų bei skatina bendradarbiavimą.

05

D2C – tiesiogiai vartotojui

Tai yra naujausias e-komercijos modelis, kai įmonė tiesiogiai parduoda prekę/ paslaugą savo galutiniam klientui, neįtraukdama jokių platintojų, didmenininkų ar mažmenininkų. Aiškiausi pavyzdžiai būtų prenumeratos arba pardavimai per socialinių tinklų platformas, tokias kaip Facebook ar Instagram. D2C modelis yra orientuotas į įmones, kurios nori užtikrinti didesnę išlaidų kontrolę.

Kokia yra e-komercijos nauda verslui?

Nesibaigianti prekyba

Bene didžiausias internetinės parduotuvės privalumas – ji    niekada neužsidaro. 24/7 svetainės prieinamumas padidina galimybę uždirbti daugiau pelno bei įgyti daugiau potencialių klientų.

Didesnis verslo matomumas

Kadangi internetinė parduotuvė nėra priklausoma nuo vietos, ji išplečia verslo galimybes parduoti prekes ar paslaugas bet kam ir bet kuriame pasaulio kampelyje.

Tikslinga reklama

Tinkama skaitmeninės rinkodaros strategija padeda optimaliau pasiekti savo tikslinę auditoriją ten, kur ji lankosi. Galite pasitelkti tiek nemokamą, tiek mokamą reklamą paieškos sistemose arba nusistatyti norimą skirti biudžetą ir reklamuoti savo verslą per socialines platformas ar el. paštą.

Duomenų analizė

Naudojant tam tikrus įrankius, tokius kaip Google Analytics ar Google Tag Manager, galima surinkti vertingų duomenų apie klientą ir jo patirtį svetainėje. Sukaupta informacija padeda analizuoti, nustatyti veikiančias bei neveikiančias praktikas ir pritaikyti strategijas, kurios gali pritraukti tiek senus, tiek naujus klientus bei užmegzti su jais stiprų ryšį.

Išlaidų sumažinimas

Išlaidų optimizavimas yra neabejotinai vienas didžiausių e-komercijos privalumų bet kokiam verslui. Nauja internetinė parduotuvė reikalauja išlaidų ties svetainės sukūrimu ir domeno pirkimu, bet tai yra sąlyginai mažos sumos, palyginus su nauja fizine parduotuve, kuri patiria dideles patalpų nuomos, darbuotojų samdymo bei parduotuvės apipavidalinimo išlaidas.

Susisiekite.

Domina skaitmeninės reklamos paslaugos? Parašykite mums žinutę.

Dėkojame už žinutę, atsakysime artimiausiu metu

bottom of page